eu

Technologia produkcji

Do produkcji pieczywa chrupkiego wykorzystujemy nowoczesną metodę o nazwie ekstruzja. Jest to wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy proces wypieku produktów z najlepszej jakości surowców zbożowych.

Czytaj więcej poniżej.

Intro
Technologia

Pieczywo chrupkie

Do produkcji pieczywa chrupkiego wykorzystujemy nowoczesną metodę o nazwie ekstruzja. Jest to wysokotemperaturowy i wysokociśnieniowy proces wypieku produktów z najlepszej jakości surowców zbożowych takich jak mąka żytnia, mąka pszenna, kaszka kukurydziana, ryż, kasza gryczana. Produkty te są w wersji z dodatkiem cukru lub bez. Lekka struktura naszego pieczywa uzyskiwana podczas procesu produkcji powoduje, że jest ono łatwostrawne i łatwo przyswajalne oraz cechuje się niewielką kalorycznością. Cechy te pozwalają na stosowanie pieczywa w diecie wszystkich osób dbających o swoją dobrą kondycję i zdrowie.

Jaśki

Poduszeczki śniadaniowe z nadzieniami o nazwie Jaśki produkujemy za pomocą bardzo nowoczesnej metody opartej na wysokotemperaturowym i wysokociśnieniowym procesie wypieku produktów z najlepszej jakości surowców zbożowych takich jak mąka pszenna, kaszka kukurydziana, ryż, ziarna owsa z dodatkiem cukru, mleka w proszku lecytyny oraz soli. Podczas procesu następuje ukształtowanie specyficznej lekkiej i kruchej struktury ciasta, które to połączone ze świetnymi kremami czekoladowymi lub nadzieniami owocowymi stanowią doskonałe uzupełnienie naszej diety w pyszny i dodający energii posiłek.

Maca

Pieczywo Maca jest produkowane poprzez wypiek w piecu w wysokiej temperaturze tradycyjnych placków ciasta, które przygotowywane jest z najlepszej jakości mąki pszennej oraz żytniej, i z dodatkiem suszonych przypraw smakowych bez używania sztucznych aromatów. Wypiek odbywa się pod wprawnym okiem naszych specjalistów, którzy dbają o to, repliki zegarków rolex aby produkt był zawsze smaczny oraz o idealnej konsystencji, barwie i strukturze.

HISTORIATECHNOLOGIATAGI
Firma Chaber jest jednym z czołowych producentów pieczywa chrupkiego.    Czytaj więcej... Do produkcji pieczywa chrupkiego wykorzystujemy nowoczesną metodę.  Czytaj więcej... Pieczywo chrupkie    Maca    Jaśki    Pieczywo bezglutenowe    Pieczywo bezcukrowe
   

Wszystkie prawa zastrzeżone - Chaber S.A.